in

LOLLOL

Bebeklerde pişik nasıl geçer?

bebeklerde-pisik-tedavisi

Bebeklerde pişik, annelerin en sık yaşadığı problemlerden biridir. Hassas ve dış etkenlere karşı korumasız bebek teninde pişik tedavisi için güvenilir ve etkili önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Çocuk bezinin temas ettiği alanda gelişen dermatit görünümü ‘diaper dermatiti’ olarak adlandırılır. Bu hastalık halk arasında ‘pişik’ olarak isimlendiriliyor. Bebeklerde en sık gözlenen deri hastalıklarından biri olan pişik çocuk bezinin altında kalan kapalı bölgede nem, sürtünme ve idrar ile dışkının teması sonucu ortaya çıkıyor. Pişik oluşmasını önlemek için bebe pudrası kullanmak güvenilir yöntemlerden biridir.

Bebeklerde pişik oluşumunu engellemek için alabileceğiniz önlemlerden biri, güvenilir bir pişik kremi kullanmaktır. Pişik kremleri, bebek ve çocukların pişiklerinin önlenmesini ve cildinin bakımını destekliyor. Bebeğin hassas cildini nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak cildin korunmasına ve rahatlamasına yardımcı oluyor.

Biz, “Yüksek Topuklar” kadın sitesi olarak, cilt bakım ürünlerini güvenle kullandığımız, “Hidroten” markasının pişik kremini bebek ve çocukların pişiklerinin tedavisinde öneriyoruz. Çünkü, cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak bebeğin hassas teninin korunmasına ve rahatlatılmasına destek oluyor. İçeriğinde bulunan Çinko Oksit pişik oluşmasını engellemek için bariyer görevi görüyor ve dekspantenol (provitamin B5) hasarlanmış cildin onarımına destek oluyor.

bebeklerde-pisik-kremi

Tavsiye edilen raf satış fiyatları: Hidroten Pişik Kremi, 100 ml, 27 TL

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bebeğinize bu besinleri veriyor musunuz?

12 maddede iyi anne olmanın kuralları